Hledáte dodavatele své inteligentní instalace?
Jak postupovat při jeho výběru

Více informací
Hledáte dodavatele své inteligentní instalace?

Řízení energie s KNX
Od energetické efektivity k úplné správě v digitalizovaném světě

Více informací
Řízení energie s KNX

Hledáte dodavatele své inteligentní instalace?

Více informací
Hledáte dodavatele své inteligentní instalace?

Řízení energie s KNX

Více informací
Řízení energie s KNX

Za osobní účasti 16 příznivců KNX systému a především pak online účastí dalších 118 osob 26. 11. 2021 proběhla výroční konference KNX národní skupiny České republiky, konané navíc pod patronací Mezinárodní asociace KNX, což všem účastníkům přineslo určité výhody. Akce se konala na VUT Brno - fakulta elektrotechniky a komunikačních technologií. Zde je namístě velice poděkovat VUT FEKT a především Ing. Bátorovi Ph.D. za jeho velmi přínosný přístup k organizování a zajišťování zdárného průběhu celé akce.

Online přenos probíhal prostřednictvím Microsoft Teams - všichni předem přihlášení účastníci obrželi potřebné údaje k připojení.

Konferenci vzdáleně zahájil předseda KNX NG CZ Ing. Ullsperger.

Následovaly dvě prezentace týkající se nového softwaru ETS6 (přednesl Ing. Kunc - sekretář spolku KNX NG CZ). Poté dva ze členů spolku KNX NG CZ (Ing. Müller z firmy HDL a Ing. Navrátil z firmy SIEMENS) ze svých výrobních programů prezentovali některé nové KNX přístroje, obzvláště vhodné pro použití v projektech vytvářených v softwaru ETS6.

V několikaminutové přestávce bylo promítnuto video Mezinárodní asociace KNX (Christian Stahn) uvádějící akci KNX ETS6 Days.

V závěru proběhla ukázka práce se softwarem ETS6 - byl založen a vytvořen malý projekt pro spínání a stmívání osvětlení, použitým přístrojům nahrány aplikační programy a následně prověřena správná činnost přístrojů.

Tímto skončil online přenos, ovšem celý průběh byl nahráván. Záznam celé akce je zde.

A jaké výhody získali účastníci konference?

Na svoje osobní účty obdrží všichni účastníci v nejbližších dnech poukazy na software ETS6 Lite (v ceně 200 €) a tři z nich dokonce plnou verzi ETS6 Professional (v ceně 1000 €). Kromě toho, ti z účastníků, kteří jsou již certifikovanými Partnery KNX obdrží do svého hodnocení (viz seznam partnerů na www.knx.org) mimořádně 5 kreditů za účast na této mimořádné - výroční akci. Informace o hodnocení Partnerů jsou zde.

Kalendář akcí

Zprávy

Zobrazit vše

Copyright © 2018 KNX.cz | Webdesign: Tvorba web stránek - IR-webdesign