I letos budeme na veletrhu Ampér

Více informací
I letos budeme na veletrhu Ampér

I letos budeme na veletrhu Ampér

Více informací
I letos budeme na veletrhu Ampér

 Rodinný dům v Praze přihlášený firmou IQ Budovy s. r. o. se umístil na 1. místě

Projekt dokonale propojil řízení všech funkčních oblastí využitých v rodinném domě se snadnou možností společného ovládání na KNX sběrnici. V projektu byla tedy pro řízení použitých funkcí správně využita komunikace po KNX sběrnici, přičemž je využito také jejich zobrazování i ovládání nejen místní, ale i z jednoho místa a také s možností vzdáleného ovládání. Důležitá je také vazba na vzdálenou správu. 

Přihlašovatel byl odměněn poukazem na ETS5 Professional + ETS Apps od mezinárodní asociace KNX a tréninkovým kufříkem KNX od člena spolku KNX NG CZ firmy WAGO.

 

Rodinný dům ve Zlínském kraji přihlášený firmou Ing. Pavel Zavoral se umístil na 2. místě

Projekt výborně propojil řízení všech funkčních oblastí využitých v rodinném domě se snadnou možností společného ovládání na KNX sběrnici. Pro řízení použitých funkcí byla tedy výhodně využita komunikace po KNX sběrnici. Důležitá je také vizualizace pro zobrazování i ovládání všech funkcí z jednoho místa, včetně možnosti vzdáleného ovládání.

Přihlašovatel byl odměněn poukazem na ETS5 Professional od mezinárodní asociace KNX a KNX displejem se sběrnicovou spojkou od člena spolku KNX NG CZ firmy HDL.

 

Bytový dům DOCK Marina Boulevard přihlášený Vítem Rybákem z firmy Developtech s. r. o. se umístil na 3. místě

V projektu byla pro řízení použitých funkcí ve všech bytech využita komunikace po KNX sběrnici. Přitom je využito jejich zobrazování i ovládání také z jednoho místa v každém z bytů. Zvláště lze ocenit využití KNX systému pro řízení funkcí v domě s vyšším počtem nezávislých, vzájemně se neovlivňujících bytových instalací, avšak s vazbami na centrální servis a vzdálenou správu.

Přihlašovatel byl odměněn poukazem na ETS Apps od mezinárodní asociace KNX a poukazem na KNX základní kurs poro jednu osobu od člena KNX NG CZ firmy YATUN.

 

Praktické věcné ceny 

obdržely všechny ostatní přihlášené projekty KNX.

Kalendář akcí

Zprávy

Zobrazit vše

Kontaktujte nás

Předmět dotazu:*
Jméno:*
Telefon:*
E-mail:*
Web

Vaše zpráva:*

 

 

Ochrana osobních údajů

Osobní data předávaná ve formuláři s dotazem jsou využita pouze k vyřízení dotazu a dále nejsou ukládána či archivována.

Copyright © 2018 KNX.cz | Webdesign: Tvorba web stránek - IR-webdesign