KNX národní skupina České republiky

KNX NG CZ je národní skupinou spolupracující s Mezinárodní asociací KNX. Hlavním cílem je šíření pravdivých informací o systému KNX jakožto jedinému celosvětově normalizovaného systému pro automatizaci budov.  

Více informací

SOUTĚŽ O NEJLEPŠÍ PROJEKT KNX INSTALACE

 Soutěž je zaměřena na komplexní projekty využívající systém KNX

Přihlaste svůj projekt a získejte bezplatně licenci na software ETS5 Professional

Více informací

TĚŠÍME SE NA SETKÁNÍ S VÁMI NA VELETRHU AMPER 2019

Spolek KNX národní skupina České republiky bude poskytovat technickou pomoc všem, kteří chtějí získat jakékoli informace o KNX systémových instalacích.

Naleznete nás v pavilonu P brněnského výstaviště ve dnech 19. až 22. března 2019

Více informací

Podzimní akce na podporu rozvoje systému KNX

Podzimní akce na podporu rozvoje systému KNX

Během podzimu 2018 se uskutečnila řada akcí, jejichž součástí byla propagace systému KNX.

 

  1. září 2018 – přednáška o KNX pro studenty VUT FEKT Brno za účasti cca 30 osob.

 

          Ve dnech 8. až 10. října 2018 v Koutech nad Desnou proběhla již 34. konference pod názvem Kurs osvětlovací techniky. Její součástí je i představení výrobků firem dodávajících produkty pro osvětlování a také pro jeho řízení. Také proto byl značný zájem účastníků i o výrobky zúčastněného člena spolku KNX NG CZ – firmy BEG.

 

Také přednáška „Řízení nejen osvětlení systémem KNX“ se setkala s velkým zájmem nejen projektantů ale i dalších účastníků konference.

 

         

          Pětihodinovou přednášku o systému KNX a o chybách, s nimiž je možné se setkat na některých stavbách, uskutečněnou na Fakultě elektrotechniky a informatiky Slovenské technické univerzity Bratislava 12. listopadu 2018, vyslechli studenti s výrazným zájmem doprovázeným řadou dotazů.

                   Na konferenci KART v Brně dne 20. listopadu 2018 k přednášce o principech KNX systému a o způsobech kontroly KNX instalací proběhla zajímavá diskuse zaměřená především na doplnění informací o postupech při prověřování hotových systémových instalací.

Dvě přednášky o principech KNX a o zkušenostech s tímto systémem pro studenty oboru Inteligentní budovy na ČVUT Praha se uskutečnily 15. a 22. listopadu 2018.

 

Zobrazit všechny zprávy

Kalendář akcí

Zprávy

Zobrazit vše

Copyright © 2018 KNX.cz | Webdesign: Tvorba web stránek - IR-webdesign