I letos budeme na veletrhu Ampér

Více informací
I letos budeme na veletrhu Ampér

I letos budeme na veletrhu Ampér

Více informací
I letos budeme na veletrhu Ampér

Vysoké učení technické v Brně, fakulta elektrotechniky a komunikačních technologií

Ing Branislav Bátora, Ph.D.

Adresa: Technická 3058/10, 616 00 Brno

Kontaktní osoba: Ing Branislav Bátora, Ph.D.

Email: batora@vut.cz

Telefon: 541146240

Web: http://www.ueen.feec.vutbr.cz/knx/

 

KNX školicí centrum má webové stránky a je umístěno v budově Fakulty elektrotechniky a komunikačních technologií Vysokého učení technického v Brně. Nabízí účast v KNX základních kursech, po jejichž úspěšném absolvování získáváte mezinárodně uznávaný certifikát Partner KNX.

                                               

Elektroinstalatéři, revizní technici, projektanti, architekti studenti i učitelé, programátoři a vývojáři zde mohou získat potřebné teoretické i praktické informace o technice KNX také díky pečlivě navrženému bezpečnému přístrojovému vybavení laboratoře. Vyškolené osoby mohou využívat svoje zkušenosti jak při tvorbě projektů, při vytváření a programování celých KNX systémových instalací, tak i při kontrolách a dalších úpravách těchto systémů.

Informace o kursech a činnosti školicího centra KNX při VUT FEKT Brno naleznete zde. Nechybí ani podrobný postup pro přihlašování k účasti na certifikačních kursech ať již 12 hodinových zakončených teoretickou a praktickou zkouškou, tak i 5 denních, opět ukončených teoretickou a praktickou zkouškou.

 

Informace o úvodním přípravném školení 15. a 16. ledna 2020:

Zobrazit všechna školicí střediska

Copyright © 2018 KNX.cz | Webdesign: Tvorba web stránek - IR-webdesign