I letos budeme na veletrhu Ampér

Více informací
I letos budeme na veletrhu Ampér

I letos budeme na veletrhu Ampér

Více informací
I letos budeme na veletrhu Ampér

Kdy budou připsány poukazy na software ETS6 Lite účastníkům výroční konference KNX NG CZ pořádané 26. 11. 2021?

Odpověď: 30. 11. 2021

Již při diskusi konané během konference byla vznesena obdobná otázka. Jelikož pracovníci mezinárodní asociace KNX předem neinformovali o časovém postupu při přidělování poukazů (voucherů) na MyKNX účty všem účastníkům akcí konaných v rámci ETS6 Days, není možné jednoznačně říci, v jakém termínu se tak stane. Při zmíněné diskusi byl vysloven názor, že by to mohlo snad být do konce 48. týdne tr., což ovšem není KNX asociací oficiálně potvrzený mezní termín. Je prostě nutné vyčkat - sledovat stav na účtech MyKNX. Dodatečná informace od KNX mezinárodní asociace KNX: vouchery budou připsány do konce 49. týdne.

Ještě jedna poznámka týkající se softwaru ETS6 Professional:

S ohledem na počet účastníků konference KNX NG CZ (celkem více než 130 osob) pracovníky mezinárodní asociace KNX mají být tři účastníci vylosováni a na jejich MyKNX účty budou připsány poukazy na tuto plnou verzi softwaru ETS.

Všechny připsané poukazy budou bez hardwarových klíčů - měly by fungovat jako licence cloudové do té doby, než si objednáte zaslání příslušného donglu.

Co je dalším přínosem pro zúčastněné, již registrované Partnery KNX, je přidělení 5 kreditů do osobního hodnocení Partnera (kredity se připisují za účast na akcích konaných pod záštitou Mezinárodní asociace KNX, což se týkalo rovněž této konference).

Kalendář akcí

Zprávy

Zobrazit vše

Copyright © 2018 KNX.cz | Webdesign: Tvorba web stránek - IR-webdesign