I letos budeme na veletrhu Ampér

Více informací
I letos budeme na veletrhu Ampér

I letos budeme na veletrhu Ampér

Více informací
I letos budeme na veletrhu Ampér

 

 

V této nové řadě se kloubí minimalistický italský design se špičkovou kvalitou! Díky podsvícenému gravírování přímo od výrobce, už nebudete nikdy tápat nad tím, kterým tlačítkem, co ovládáte. KNX standard zaručuje vysokou kvalitu provedení a skvělou funkčnost.

20VENTI se vyrábí z oblíbeného Fenixu NTM, který je známý nejen svými antibakteriálními vlastnostmi a ochraně proti otiskům prstů, až po kov a plast. Výrobky řady vypínačů 20venti jsou krásné, bezkonkurenčně lehké a snadno se instalují!

Vymazlete si Ekinex vypínače!


Pro osazení chytré KNX základny máte na výběr z velkého množství různých barev rámečků i hmatníků, stejně tak jako RGB LED různých typů podsvícení. Správná funkce termostatu je zaručena vhodným umístěním teplotního senzoru.
Text na hmatnících může být jakýkoliv a zákazník si ho zvolí sám.


Využijte Ekinex Planner, ve kterém si můžete vyskládat různé kombinace a varianty nejen vypínačů. Když už má zákazník vybráno, jednoduše si zde vygenerujete PDF s produktovými kódy, podle kterého se objedná přesně to, co potřebujete. Neriskujete žádnou chybu.
Momentálně pracujeme na české verzi Planneru, na kterou se můžete těšit během následujících měsíců. 

                                                      DALŠÍ INFORMACE 

                                                               k ovladačům Ekinex

 

Systémový ovladač Neeo

Je jedno, v jaké jste místnosti a které zařízení chcete ovládat. Díky bezdrátové komunikaci nepotřebuje ani přímou viditelnost.

Nový přístroj již nemusí znamenat další ovladač, stačí jej integrovat do systému Control4. Neeo, nahradí všechny vaše stávající ovladače. Ovládá audio, video, světla, termostaty, žaluzie, topení, zámky a mnoho dalšího.

Funkce

  • 3,2″ dotykový displej s vysokým rozlišením
  • Obsahuje pouze nejdůležitější tlačítka, takže je snadno ovladatelný pro každého
  • Programovatelná tlačítka pro vámi zvolené funkce, jež můžete přiřadit různým pokojům
  • Připojení k Wi-Fi poskytuje skvělý zážitek napříč celou domácnosti
  • Smart Home OS 3 pro přístup k zařízením a systémům, které používáte nejvíce
  • Aktualizace funkcí probíhají automaticky večer, při dobíjení z dobíjecí stanice
  • Dobíjet stačí 1x týdně
  • Vyroben z opracovaného hliníku, dostupný ve stříbrném a černém provedení

Inteligentní sledování videa

Neeo je odhodlán poskytovat příjemnější zážitek ze sledování. Přepínejte mezi zdroji videa, jako jsou Roku, Apple TV, Blu-ray, satelit nebo dokonce herní konzole - bez námahy. Oblíbené položky máte vždy na dosah díky logům a ikonám, které znáte. Grafické rozhraní umožňuje snadný pohyb v nabídkách a výběr jednoduchým stisknutím. Tvarovaná, hmatová tlačítka poskytují nejčastěji používané ovládací volby, jako je hlasitost a ztlumení, zatímco tlačítko OK funguje jako přehrávání / pauza.

ovládání AV pomocí Relací“ všechny aktivní vstupy v celém domě na jednom místě!

  • potřebujete vypnout hudbu v kuchyni, když děti chtějí sledovat pohádku? Už není potřeba zdlouhavě měnit místnost. Přes ikonu relací vše ovládáte hned,
  • přidávejte, odebírejte vstupy, ovládejte hlasitost a mnohem víc!

Navržen pro odolnost, zkonstruován pro použití

Postavený s ohledem na rodiny, Neeo vydrží těžké zacházení i náhodné pády. Obráběné hliníkové tělo je tuhé a minimalizuje ohýbání. Software a hardware Neeo byly optimalizovány z hlediska citlivosti a výdrže baterie. Pokud se nepoužívá, přejde do režimu spánku a podle potřeby se okamžitě probudí. Dobíjecí baterie funguje až pět dní bez nabíjení. Elegantní dvouúčelová nabíjecí a dokovací stanice dává dálkovému ovladači domov, když se nepoužívá. Je dokonale vyvážená, takže dálkový ovladač zapadne hravě na své místo.

   

 

 

 

 

Kontaktujte nás

Předmět dotazu:*
Jméno:*
Telefon:*
E-mail:*
Web

Vaše zpráva:*

 

 

Ochrana osobních údajů

Osobní data předávaná ve formuláři s dotazem jsou využita pouze k vyřízení dotazu a dále nejsou ukládána či archivována.

Copyright © 2018 KNX.cz | Webdesign: Tvorba web stránek - IR-webdesign