I letos budeme na veletrhu Ampér

Více informací
I letos budeme na veletrhu Ampér

I letos budeme na veletrhu Ampér

Více informací
I letos budeme na veletrhu Ampér

Firma AKAM představuje novinky výrobce MEAN WELL

Celosvětově první LED spínaný zdroj s rozhraním KNX

Výrobce spínaných zdrojů MEAN WELL reaguje na nové požadavky trhu inovací osvědčené řady LED zdrojů LCM, do nichž implementoval rozhraní KNX. Zdroje LCM-40/60KN mají formát interiérových kompaktních proudových zdrojů s certifikací pro LED aplikace a výkonem 40W, resp. 60W. Výhodou je nastavitelnost maxima výstupního proudu  DIP přepínačem od 350mA do 1050mA.  Zdroje jsou vybaveny funkcí řízení jasu tlačítkem (PUSH DIM). Čítač provozních hodin uvnitř zdrojů LCM-KN lze využít pro zjištění aktivní doby provozu, ze zdroje je možno číst data o spotřebě energie připojeného svítidla. Pomocí funkce konstantního světelného výkonu lze při stárnutí LED světelného zdroje kompenzovat slábnutí světelného výkonu s rostoucím počtem provozních hodin, aby světelné parametry v prostoru byly neměnné v průběhu celé životnosti prvků.  Pro současné ovládání jasu několika různě umístěných LCM zdrojů jsou k dispozici synchronizační svorky.

                                       

 

Technické údaje a další informace naleznete zde

 

KAA-4R4 řízení stmívatelných LED zdrojů

MEAN WELL zařadil do nabídky celosvětově první KNX modul pro LED zdroje s možností řízení jasu. Modulem lze na síti KNX obsluhovat na 4 kanálech nejen zapínání LED zdrojů, ale řídit i jejich výstupní proud řídicím napětím 0~10 V. Modul pracuje jako překladač KNX příkazů pro nejrozšířenější typy LED zdrojů ovladatelných řídicím napětím. V případě, že nejsou zdroje vybaveny funkcí stmívání do nuly napětím 0~10 V (dim-to-off), lze je řídit napětím 1~10 V a použít pro jejich úplné vypnutí zabudovaná relé (až 10 A zátěž). Pro komfortní průběh lze zvolit lineární nebo logaritmické stmívací křivky. Možnost ručního ovládání výstupů modulu tlačítky je praktická během instalace nebo následné úpravy nastavení v místě aplikace. Modul KAA-4R4 umožňuje programovat i časy scén a je napájen z KNX sběrnice při příznivé vlastní spotřebě do 250 mW.

                                          

 

Technické informace o celé škále napájecích zdrojů naleznete zde.

 

 

Kontaktujte nás

Předmět dotazu:*
Jméno:*
Telefon:*
E-mail:*
Web

Vaše zpráva:*

 

 

Ochrana osobních údajů

Osobní data předávaná ve formuláři s dotazem jsou využita pouze k vyřízení dotazu a dále nejsou ukládána či archivována.

Copyright © 2018 KNX.cz | Webdesign: Tvorba web stránek - IR-webdesign