I letos budeme na veletrhu Ampér

Více informací
I letos budeme na veletrhu Ampér

I letos budeme na veletrhu Ampér

Více informací
I letos budeme na veletrhu Ampér

Opakovací kursy KNX

Opakovací kursy KNX

Celá řada Partnerů KNX, vyškolených již před několika lety, se v plné míře nevěnovala práci se systémovými KNX instalacemi, především pak využívání softwaru ETS.  Nyní by se však rádi hlouběji zaobírali touto činností a znovu získali jistotu v používání ETS.

Od října 2020 mohou certifikovaná školicí centra pořádat nový typ kursů - jednodenní opakovací kursy (nejsou zakončeny jakýmkoli testem - podmínkou uznání kursu je účast na celém kursu). Výhodou těchto kursů je nejen zopakování práce s nejnovější verzí ETS, ale také informace o nejčerstvějších novinkách z oblasti KNX.

Tento nový jednodenní (osmihodinový) kurs je určen výhradně certifikovaným Partnerům KNX a musí jej vést certifikovaný školitel KNX. Přitom minimálně 50 % trvání kursu musí být věnováno praktickým cvičením.

Hlavní témata probíraná na kursu:

  • KNX Topologie
  • KNX RF
  • ETS5 Základy projektování
  • ETS5 Zprovozňování
  • ETS5 Diagnostika & Vyhledávání chyb

Je důležité si uvědomit, že opakovací kurz může být zcela on-line, za předpokladu, že celá přítomnost studenta může být hodnocena pomocí video stream v reálném čase studenta.

Vezměte na vědomí, že pro tento typ kursu neexistuje závěrečný test. Pro uznání kursu postačí, když školitel KNX potvrdí plnou přítomnost studenta hned po skončení kursu.

Student obdrží osvědčení o opakovacím kursu KNX a voucher, který mu umožní využít 40% slevu na aktualizaci ze starší licence ETS (od ETS3 a dále) na nejnovější licenci ETS Professional.

Kromě toho, na účet Partnera na MyKNX bude připsáno dalších 10 kreditů, které mu umožní, aby byl zobrazen s vyšším hodnocením v kategorii „Znalosti“ v seznamu partnerů na webu KNX.

Vezměte prosím také na vědomí, že partner KNX ztratí každý rok 2 z těchto kreditů, tj. Po 5 letech znovu vyčerpá všechny  získané kredity, čímž ho povzbudí, aby znovu navštívil „opakovací kurs“ (aby se aktualizoval na KNX systém a nástroje novinky).

 

Zobrazit všechny zprávy

Kalendář akcí

Zprávy

Zobrazit vše

Kontaktujte nás

Předmět dotazu:*
Jméno:*
Telefon:*
E-mail:*
Web

Vaše zpráva:*

 

 

Ochrana osobních údajů

Osobní data předávaná ve formuláři s dotazem jsou využita pouze k vyřízení dotazu a dále nejsou ukládána či archivována.

Copyright © 2018 KNX.cz | Webdesign: Tvorba web stránek - IR-webdesign