I letos budeme na veletrhu Ampér

Více informací
I letos budeme na veletrhu Ampér

I letos budeme na veletrhu Ampér

Více informací
I letos budeme na veletrhu Ampér

Ve světě již více než 500 KNX školicích center

Ve světě již více než 500 KNX školicích center

Nový milník KNX: Otevřeno 500. KNX školicí centrum

Nejnovější oficiální KNX školicí centrum zahájilo svoji činnost v Kamerunu

Exponenciální nárůst počtu certifikovaných KNX instalatérů v celém světě si vyžaduje také zvyšující se počty KNX školicích center, nyní je jich již 500 v 72 státech, a navíc se širším rozsahem: KNX pokračuje v rozšiřování významného úsilí jak o školení studentů, tak i o další vzdělávání profesionálů. Úspěch hovoří sám za sebe! Během několika let více než 91000 instalatérů z celkem 168 zemí zakončilo rozsáhlý KNX studijní program a obdrželo vytouženou KNX certifikaci. KNX nabízí také průkopnické místo v oblasti školení tím, že začínajícím nabízí zdarma inovativní nástroje: eCampus a KNX Virtual.

KNX školicí centra: silná komunita zaručující dlouhodobé používání KNX 

"KNX školicí centra jsou důležitým základním kamenem naší celosvětové tréninkové ofenzívy, která zaručí dlouhodobé používání, budoucí životaschopnost a trvalý úspěch KNX", řekl koncem března 2020 Franz Kammerl, předseda KNX Asociace, při příležitosti otevírání nejnovějšího, ve světě již 500., KNX školicího centra Afri2getherbuild Business Ltd v Kamerunu. V uplynulých deseti letech došlo ke stálému celosvětovému nárůstu počtu školicích středisek KNX, přičemž nové středisko se otevírá v průměru každých deset dní. " Zřídili jsme a schválili školicí střediska KNX v 72 zemích na pěti kontinentech. To podtrhuje naši obrovskou angažovanost při poskytování znalostí KNX ve všech koutech světa", dodal předseda KNX Franz Kammerl.

 

KNX školení: perfektní cesta k začlenění KNX do osnov

KNX školicí program je zcela mezinárodně orientovaný. Materiály pro všechny školicí kursy jsou k dispozici ve 26 jazycích, včetně češtiny. A je zajištěn snadný přístup ke školicím materiálům, a to jak v tištěné podobě, tak i v digitálním formátu, může být dodáván prostřednictvím Amazonu. KNX školicí program je také navržen tak, aby vzdělávací instituce, jakými jsou odborná učiliště, střední školy i univerzity jej mohly snadno začlenit do svých osnov. A díky KNX školicím centrům, žáci a studenti se mohou také podílet na KNX certifikačním programu ve své lokální oblasti.

 

KNX Virtul je online a flexibilní: klíč k úspěšnému KNX školení

Online školení eCampus od roku 2016 umožňuje získávat úvod do světa KNX. Tato online vzdělávací platforma se neustále rozšiřuje o nový obsah školení KNX, je nesmírně populární a každý měsíc získává tisíce nových registrací z více než 100 zemí. KNX Virtual volně dostupná softwarová aplikace, kterou lze využit k simulaci činnosti reálných, fyzických KNX přístrojů a jejich vzájemné spolupráce v KNX projektech, takto je snadné začít s KNX. Je to pohodlná cesta k začátkům s KNX školením kdekoli na světě a bez nutnosti investovat do nákupu produktů. Aby všichni účastníci školení mohli sledovat výcvikové kurzy KNX svou vlastní rychlostí učení, KNX vyvinul flexibilní systém pro svá školicí centra umožňující spolehlivé přizpůsobení kurzů neustále se měnícím individuálním potřebám účastníků. Navíc, nabídky KNX školení pokračují i do budoucna např. s novými kursy na využívání systémů vytápění, ventilace a klimatizace (HVAC) a dalšími novými kursy.

 

Zájemci o studium i odborníci najdou okamžitý vstup do světa KNX zde a k tomu přehled všech KNX školicích center v ČR zde.

 

O KNX

KNX Asociace je tvůrcem a vlastníkem techniky KNX – podle celosvětové NORMY pro všechny aplikace řízení v bytech a budovách, v rozsahu od osvětlení, řízení stínicích prostředků, přes různé zabezpečovací systémy, vytápění, ventilaci, klimatizaci, monitorování, hlášení, kontrolu úniku vody, řízení spotřeby energie, chytrá měření, stejně jako pro ovládání domácích spotřebičů, audia a videa a mnoha dalších funkcí. KNX poskytuje jeden, na producentech nezávislý nástroj pro projektování a zprovozňování (ETS), s kompletní sadou podporovaných komunikačních protokolů (TP, PL, RF a IP), stejně jako s úplnou sadou podporovaných konfiguračních režimů (systémový a prostý režim). KNX je odsouhlasen jako evropská norma (CENELEC EN 50090 a CEN EN 13321-1) a také jako norma mezinárodní (ISO/IEC 14543-3). Tyto normy jsou vychází ze 30 let zkušeností na trhu. Více než 495 členských společností na světě, z různých aplikačních oblastí, nabízí ve svých katalozích přes 8.000 KNX certifikovaných výrobkových skupin. Svoje partnerství s KNX Asociací má odsouhlaseno kolem 100.000 instalačních společností ze 190 zemí.

Zobrazit všechny zprávy

Kalendář akcí

Zprávy

Zobrazit vše

Kontaktujte nás

Předmět dotazu:*
Jméno:*
Telefon:*
E-mail:*
Web

Vaše zpráva:*

 

 

Ochrana osobních údajů

Osobní data předávaná ve formuláři s dotazem jsou využita pouze k vyřízení dotazu a dále nejsou ukládána či archivována.

Copyright © 2018 KNX.cz | Webdesign: Tvorba web stránek - IR-webdesign