I letos budeme na veletrhu Ampér

Více informací
I letos budeme na veletrhu Ampér

I letos budeme na veletrhu Ampér

Více informací
I letos budeme na veletrhu Ampér

KNX na veletrhu AMPER 2019

KNX na veletrhu AMPER 2019

 

Po roční přestávce se veletrhu AMPER 2019 opět zúčastnil spolek KNX národní skupina České republiky vlastní expozicí v pavilonu P, v níž značný počet návštěvníků diskutoval otázky související s řešením tzv. chytrých instalací v rodinných domech, ale i v komerčních a podobných budovách. 

Svoje expozice představily rovněž v pavilonu P také mnohé členské organizace spolku KNX NG CZ: ABB, BEG, HDL, TECO, WAGO a také některé další firmy, které v současnosti projednávají svoje členství ve spolku.

V pavilonu V byly mj. stánky vzdělávacích členů spolku KNX NG CZ, konkrétně se zúčastnily vysoké školy: VUT FEKT Brno a Technická iniverzita Liberec - na vyobrazení je pohled do jejich stánku.

Někteří z návštěvníků projevili zájem o uvedení své firmy na stránky knxcz.cz - do přehledu projekčních, dodavatelských a montážních firem doporučovaných koncovým zákazníkům, investorům a architektům. Z těchto zájemců byly vylosovány dvě osoby: P. Růža získal poukaz na plnou verzi softwaru ETS5 Professional, p.Košťál pak obdržel poukaz na software ETS Inside doprovázený mini PC. Pohled na tuto cenu je na následujícím vyobrazení, kde vlevo je harwarový klíč k softwaru, vpravo mini PC:

 

Zobrazit všechny zprávy

Kalendář akcí

Zprávy

Zobrazit vše

Kontaktujte nás

Předmět dotazu:*
Jméno:*
Telefon:*
E-mail:*
Web

Vaše zpráva:*

 

 

Ochrana osobních údajů

Osobní data předávaná ve formuláři s dotazem jsou využita pouze k vyřízení dotazu a dále nejsou ukládána či archivována.

Copyright © 2018 KNX.cz | Webdesign: Tvorba web stránek - IR-webdesign