I letos budeme na veletrhu Ampér

Více informací
I letos budeme na veletrhu Ampér

I letos budeme na veletrhu Ampér

Více informací
I letos budeme na veletrhu Ampér

Newsletter duben 2022

Newsletter duben 2022

VÝSLEDKY SOUTĚŽE O NEJLEPŠÍ KNX PROJEKT 2021

VELETRH AMPER 2022

 

Vážení příznivci KNX systémových instalací,

Rychle se blíží nejvýznamnější letošní událost pro všechny elektroprojektanty, elektromontéry a všechny zájemce o elektrotechniku – veletrh AMPER 2022.

 

NEJLEPŠÍ PROJEKT 2021

Oficiální vyhlášení výsledků soutěže o nejlepší projekt KNX instalace realizovaný v České republice během roku 2021, současně s předáním ocenění přihlašovatelům se uskuteční během veletrhu AMPER 2022 v expozici KNX národní skupiny České republiky dne 18. 5. 2022 ve 14:00 h (hala P, stánek č. P1.44).

Projekty byly přihlašovány ve dvou ze tří možných kategorií.

V kategorii rezidenčních objektů obdrží ocenění projekt „Rezidence Kunčice pod Ondřejníkem“ přihlášený firmou IQ Budovy, s. r. o.

V kategorii speciálních staveb obdrží ocenění projekt „Mobilní výuková pomůcka pro školení KNX“ vybavená více než 120 KNX přístroji přihlášená Technickou univerzitou Liberec.

Přihlašovatelé obou projektů obdrží věcné odměny od členů spolku KNX NG CZ a plnou licenci na používání softwaru ET6 Professional od KNX mezinárodní asociace.

Přijďte podpořit vítězné projekty.

 

VELETRH AMPER 2022

Po dvouleté přestávce rádi Vás všechny přivítáme na veletrhu AMPER 2022 Brno ve dnech 17. až 20. května 2022, kde spolek KNX NG CZ má vlastní stánek č. 1.44 v hale P (zhruba na stejném místě, jako tomu bylo na veletrhu AMPER 2019). Ve stánku bude vždy několik členů spolku KNX NG CZ, s nimiž bude možné řešit pro Vás důležité otázky týkající se především KNX systémových instalací, a to jak z hlediska řešení konkrétních problémů, tak i např. přípravy nového projektu.

Kromě toho, je důležité, aby všichni fyzicky přítomní návštěvníci stánku KNX se zaregistrovali prostřednictvím následujícícho QR kódu a tím si zajistili možnost získání některé z odměn poskytovatých mezinárodní asociací KNX (např. získání bodů do osobního hodnocení Partnera KNX, voucherů apod.). Ti návštěvníci, kteří ještě nemají založen vlastní účet na MyKNX jej mohou operativně vytvořit ze svého mobilního telefonu.

Na stánku bude umístěn funkční výstavní panel vybavený přístroji KNX členů KNX NG CZ, na němž si návštěvníci budou moci ověřit činnost mnoha funkcí v systémové KNX instalaci.

Pokud byste požadovali volnou celodenní vstupenku na veletrh AMPER 2022, postačí stáhnout si ji z:

přičemž je potřebné zadat kód:
19931-0 
Následně, po jednoduché registraci, si vstupenku můžete vytisknout.

 

DALŠÍ INFORMACE

Kdykoli se na nás můžete obrátit se svými dotazy a žádostmi o pomoc při řešení problémů při projektování, oživování a provozu KNX instalací svými maily na adresu:

info@knxcz.cz

nebo zápisem do formuláře na webových stránkách spolku KNX NG CZ:

https://knxcz.cz/otazky/

 

O dalších aktuálních akcích Vás budeme průběžně informovat – nejaktuálnější akce jsou vždy uváděny na webu v části AKTUÁLNÍ AKCE

https://knxcz.cz/

 

Členové spolku KNX národní skupina České republiky se těší na dobrou spolupráci s Vámi během celého roku 2022

 

Staňte se i Vy členem tohoto spolku nebo na stránkách knxcz.cz doporučovaným systémovým integrátorem vyplněním formuláře

https://knxcz.cz/pridat-instalacni-firmu

Zobrazit všechny zprávy

Kalendář akcí

Zprávy

Zobrazit vše

Kontaktujte nás

Předmět dotazu:*
Jméno:*
Telefon:*
E-mail:*
Web

Vaše zpráva:*

 

 

Ochrana osobních údajů

Osobní data předávaná ve formuláři s dotazem jsou využita pouze k vyřízení dotazu a dále nejsou ukládána či archivována.

Copyright © 2018 KNX.cz | Webdesign: Tvorba web stránek - IR-webdesign