I letos budeme na veletrhu Ampér

Více informací
I letos budeme na veletrhu Ampér

I letos budeme na veletrhu Ampér

Více informací
I letos budeme na veletrhu Ampér

ETS6 - tisková zpráva

20.09.2021 „Jeden nástroj. Vše, co potřebujete.“: Komunita KNX vítá budoucnost automatizace domů a budov s ETS6!

 

Nová verze ETS slaví světovou premiéru na KNXperience 2021 28. září

Ještě chytřejší, bezpečnější a otevřenější: ETS6, nová verze oblíbeného profesionálního nástroje KNX pro automatizaci inteligentních domácností a budov, bude k dispozici 28. září. Poté bude na trh oficiálně uvedena další generace „Engineering Tool Software“ (ETS) pro inteligentní domácí a stavební projekty založené na KNX. Další informace, letáky, videa a webináře o novém nástroji ETS6 najdete na www.ets6.org.

Kompletní řada funkcí automatizace budov v jednom nástroji

ETS nezávislý na producentech a výrobcích kombinuje všechny důležité funkce pro plánování, konfiguraci, uvádění do provozu a řízení inteligentních budov v jednom nástroji a podporuje integraci více než 8 000 produktů chytré domácnosti a budov od více než 500 výrobců. Díky tomuto jedinečnému prodejnímu místu a důležité úvaze, že starší přístroje KNX lze také snadno a bezpečně připojit díky 30leté zpětné kompatibilitě, se nástroj KNX stal v posledních několika desetiletích první volbou pro projekty chytrých domů a budov po celém světě. KNX nyní pokračuje v tomto úspěšném příběhu šestou verzí ETS. ETS6 usnadní vstup nových uživatelů do světa KNX. A zkušeným uživatelům řada nových funkcí zajistí, že se přechod na ETS6 rychle vyplatí.

ETS6 přináší na trh vyšší úroveň zabezpečení

S ETS6 vstupují do světa KNX nové bezpečnostní funkce, jako je KNX Secure Proxy. Inovativní rozšíření spojky zajišťuje hladkou komunikaci mezi přístroji s aktivovanými bezpečnostními funkcemi v systému inteligentní budovy i bez něj. Od nynějška je lze v instalaci KNX provozovat vedle sebe, aniž by byla ovlivněna bezpečnost nově přidaných přístrojů. Díky tomu je dovybavení bezpečnostních funkcí a přidání nových přístrojů snazší než kdy dříve. A konečně, ETS6 také obsahuje vylepšený KNX RF Multi, který podporuje novou generaci přístrojů KNX RF a nabízí několik výhod, jako je povinná podpora zabezpečení a snadná konfigurace: ETS automaticky vymezuje všechna nastavení kmitočtů a všechny runtime funkce vyplývající ze záznamu produktu vytvořeného pomocí nástroje výrobce.

ETS6 znovu definuje "smart"

Práce s ETS nikdy nebyla tak chytrá. Díky vylepšené manipulaci s okny a panely lze ETS6 spouštět v několika instancích oken. To usnadní kontrolu a porovnání dat z jednoho nebo více projektů. Dalším chytrým vrcholem ETS6 bude flexibilní manipulace s kartami: nové instance ETS6 lze vytvářet velmi snadno pomocí drag & drop přetažením karet z jejich stávajících instancí. Další zjednodušení představuje adaptivní řídicí panel, vylepšený archiv projektů, navigace podobná prohlížeči, optimalizované dialogy a automatické aktualizace. Všestranně vylepšené uživatelské prostředí je založeno přímo na zpětné vazbě od uživatelů, stejně jako nový licenční model dodávaný s ETS6. Uživatelé softwaru KNX si nyní mohou vybrat mezi licencemi pro dongle a cloudovými licencemi.

ETS6 je připraven na IoT!

ETS6 svým uživatelům otevírá dveře do téměř neomezeného světa internetu věcí (IoT). Díky možnosti exportu všech relevantních sémantických dat do rozhraní KNX IoT 3rd Party API budou systémy KNX ještě interoperabilnější s jakýmkoli klientem třetí strany. To znamená, že i další systémy, které nejsou přímo kompatibilní s KNX, lze bezproblémově integrovat do stávajících projektů KNX. ETS6 se tak stane ústředním nástrojem pro spolupráci všech přístrojů IoT v inteligentních budovách.

Více informací o ETS6 lze nalézt na www.ets6.org

Zobrazit všechny zprávy

Kalendář akcí

Zprávy

Zobrazit vše

Kontaktujte nás

Předmět dotazu:*
Jméno:*
Telefon:*
E-mail:*
Web

Vaše zpráva:*

 

 

Ochrana osobních údajů

Osobní data předávaná ve formuláři s dotazem jsou využita pouze k vyřízení dotazu a dále nejsou ukládána či archivována.

Copyright © 2018 KNX.cz | Webdesign: Tvorba web stránek - IR-webdesign