Aktuálně

 

 

KNX: Hlavní atrakce na Light + Building 2018

Tento rok se KNX opět představí na veletrhu Light + Building ve Frankfurtu (18.- 23. březen 2018) a to způsobem, který je v souladu se svým postavením jako přední světové normy pro řízení domovů a budov. Tři písmena KNX budou viditelná na okouzlujících místech v několika halách veletrhu. Bude tam předváděn široký rozsah novinek s organizováním událostí a s hlavními oslavami. KNX Asociace bude vystavovat ve vlastních stáncích na 4 různých místech:

KNX city – IoT city na Gallerii
KNX členové v Hale 8 F98 a v Hale 11.1 C92
KNX stánek v Hale 9 B30

KNX se navíc zúčastní i v Intersecure, BZL, ZVEH e-Haus & Smart Living předváděcích stáncích.

Další informace: http://KNXatLB.knx.org

 

Zajistěte si místa na vrcholné KNX události

Již po páté, KNX Asociace by ráda přivítala Vás i Váš doprovod na ceremoniálu KNX Award 2018 v úterý 20. března od 18:30 do 20:00 (aperitiv od 17:30). Událost proběhne v budově ‘Forum’ v areálu Frankfurtského výstaviště, v průběhu veletrhu light+building 2018.

Zajistěte si účast ne této nepřehlédnutelné události. Již nyní se můžete zaregistrovat k účasti na této KNX vrcholné události. Neváhejte, počet míst je omezen.

Pro další informace nahlédněte na https://topevent.knx.org

 

Vítězové WorldSkills 2017 v kategorii Elektrické instalace

Zásluhou Ministerstva školství opět bez účasti studentů našich odborných učilišť proběhla tato světová soutěž ve více než 50 kategoriích. V kategorii Elektrické instalace všichni vítězové využívali jediný celosvětově normalizovaný systém KNX. Na fotografii jsou studenti, kteří se umístili na prvních třech místech:

Zlato: Beat Schranz, Švýcarsko

Stříbro: Hui Dong, Čína

Bronz: Hannes Innerbichler, Jižní Tyroly, Itálie

 

Starší informace na následujících záložkách