Aktuálně

Jaké výhody budete mít, když se stanete KNX Partnerem?
Tím, že se stanete partnerem KNX, obdržíte oficiální certifikát partnera se svým vlastním jménem a tím svým zákazníkům deklarujete kvalitu vaší práce a důvěru, kterou mohou mít k vašim zkušenostem.
KNX Partner může jako znak kvality využívat logo KNX Partner na propagačních materiálech souvisejících s KNX nebo dalšími souvisejícími dokumenty (dopisní papír, obálky, vizitky atd.).
Při přihlašování k účasti na základním kurzu KNX obdržíte poukaz na slevu na software ETS Lite (hodnota 140 €). Navíc po úspěšném absolvování zkoušek vám bude udělen druhý voucher ve výši 185 €, který můžete uplatnit k upgradu vaší verze ETS Lite na ETS Professional, což sníží cenu softwaru ETS Professional na 675 € místo 1000 € !
Další výhodou je Journal KNX zasílaný poštou na vaši adresu uvedenou v MyKNX, který čte více než 100 000 lidí ve více než 100 zemích. Takto získáváte nejnovější informace o systému, organizaci, produktech, událostech atd. z Asociace KNX.
Vaše firma a kontaktní údaje se objeví na mezinárodní webové stránce KNX, která je tak propojena s více než 70 000 partnery KNX ve více než 150 zemích světa.

 

Zvláštní nabídka na ETS Inside a loterii                                         V průběhu května objevte ETS Inside a všechny výhody úspěšného standardu KNX v mobilní aplikaci, které jsou snadno srozumitelné a umožňují vám mnohem jednodušeji nastavit instalaci KNX jako nikdy předtím. Při zakoupení ETS Inside, získáte slevu 50% a můžete se také účastnit loterie, která vám umožní získat jeden z mini-PC ZOTAC!     ETS Inside a loterie

KNX: Hlavní atrakce na Light + Building 2018

Tento rok se KNX opět představí na veletrhu Light + Building ve Frankfurtu (18.- 23. březen 2018) a to způsobem, který je v souladu se svým postavením jako přední světové normy pro řízení domovů a budov. Tři písmena KNX budou viditelná na okouzlujících místech v několika halách veletrhu. Bude tam předváděn široký rozsah novinek s organizováním událostí a s hlavními oslavami. KNX Asociace bude vystavovat ve vlastních stáncích na 4 různých místech:

KNX city – IoT city na Gallerii
KNX členové v Hale 8 F98 a v Hale 11.1 C92
KNX stánek v Hale 9 B30

KNX se navíc zúčastní i v Intersecure, BZL, ZVEH e-Haus & Smart Living předváděcích stáncích.

Další informace: http://KNXatLB.knx.org

 

Zajistěte si místa na vrcholné KNX události

Již po páté, KNX Asociace by ráda přivítala Vás i Váš doprovod na ceremoniálu KNX Award 2018 v úterý 20. března od 18:30 do 20:00 (aperitiv od 17:30). Událost proběhne v budově ‘Forum’ v areálu Frankfurtského výstaviště, v průběhu veletrhu light+building 2018.

Zajistěte si účast ne této nepřehlédnutelné události. Již nyní se můžete zaregistrovat k účasti na této KNX vrcholné události. Neváhejte, počet míst je omezen.

Pro další informace nahlédněte na https://topevent.knx.org

 

Vítězové WorldSkills 2017 v kategorii Elektrické instalace

Zásluhou Ministerstva školství opět bez účasti studentů našich odborných učilišť proběhla tato světová soutěž ve více než 50 kategoriích. V kategorii Elektrické instalace všichni vítězové využívali jediný celosvětově normalizovaný systém KNX. Na fotografii jsou studenti, kteří se umístili na prvních třech místech:

Zlato: Beat Schranz, Švýcarsko

Stříbro: Hui Dong, Čína

Bronz: Hannes Innerbichler, Jižní Tyroly, Itálie

 

Starší informace na následujících záložkách