Tisková zpráva

Mezinárodní asociace KNX se sídlem v Bruselu zahajuje prodej licencí nového softwaru ETS Inside určeného pro projektování, nastavování a obsluhu KNX systémových instalací přes tablety s operačním systémem Android nebo iOS anebo přes zařízení s operačním systémem Windows 10.

KNX národní skupina České republiky bude s tímto softwarem seznamovat všechny zájemce především během následujících akcí:

1) Veletrh AMPER 2017 ve dnech 21. až 24. 3.- 2017, vždy od 10:00 do 15:00 h – stánek KNX č. P5.45 v pavilonu P brněnského výstaviště. Po seznámení s přívětivým softwarem ETS Inside obdrží účastníci poukaz na slevu 100 € na nákup licence. Dva z účastníků zaregistrovaných nejpozději do 24. 3. 2017 do 8:00 h na níže uvedené webové stránce a zúčastněných na veletrhu (s předáním kontaktních údajů) budou ihned po ukončení veletrhu (24. 3. 2017, po 15:00 h) vylosováni a obdrží poukaz na bezplatný software ETS Inside, včetně hardwarového klíče a mini-PC.

2) Kurs práce s ETS Inside dne 5. 4. 2017 od 8:00 h v prostorách VŠB Technické univerzity v Ostravě – maximální počet účastníků: 35 osob. Účastníci budou seznámeni s jednoduchým postupem práce s tímto softwarem a budou si moci odzkoušet ovládání KNX instalace z vlastních chytrých telefonů či tabletů. Registrace účastníků prostřednictvím níže uvedených webových stránek.

3) Kurs práce s ETS Inside dne 19. 4. 2017 od 8:00 h v prostorách VUT FEKT v Brně Technická 12  (místnost SA 7.10) – maximální počet účastníků: 30 osob. Účastníci budou seznámeni s jednoduchým postupem práce s tímto softwarem a budou si moci odzkoušet ovládání KNX instalace z vlastních chytrých telefonů či tabletů. Registrace účastníků prostřednictvím níže uvedených webových stránek.

1. https://registration.knx.org/en/ets-inside-product-launch-czech-republic
2. https://registration.knx.org/en/ets-inside-product-launch-technical-university-of-ostrava
3. https://registration.knx.org/en/ets-inside-product-launch-technical-university-in-brno

Všechny uvedené akce jsou určeny pro každého, kdo má zájem o systémové (tzv. inteligentní či chytré) instalace, ať již z profesního hlediska, nebo kvůli získání informací o možnostech systému.